OPET OTOBİL

OPET

Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği ile Opet arasında yapılan anlaşmayla ortaklarımız, tüm Opet istasyonlarından akaryakıt ihtiyaçlarını indirimli olarak karşılayabilmektedir.

Nasıl Sahip Olacaksınız?

  • Aşağıda yer alan formları doldurup kaşe ve imzalı, talep edilen ilgili dokümanlarla birlikte Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği Çağdaş ÇINAR dikkatine, Zuhuratbaba Mah. İncirli Cad. No:45/9 Bakırköy/İstanbul adresine kargo ile gönderiniz. Formların kolay okunur olması ve karışıklığa neden olmamak için lütfen, formları bilgisayar ortamında doldurup çıktı alarak imzalayınız. Formları ve ilgili dokümanları zarfa koyup, zarfın ağzını yapıştırınız ve zarf kapağını imzalayınız. Araç kayıt formunda yer alan "Bağlı Olduğu Kooperatif" alanının kesinlikle doldurulması gerekmektedir.
  • Ek araçlar tanımlamak istediğinizde tekrar form göndermenize gerek olmadan, talebinizi Akıntürk Petrol Müşteri temsilcisine iletmeniz durumunda, anahtarlık üniteniz yine belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Diğer tüm sorularınız için 0533 251 40 03 nolu numaradan Sibel Alkış ile iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yapacaksınız?

  • https://www.akinturk.com/anasayfa/onlineodeme/TR/OTOBIL-ODEME adresinden dilediğiniz miktarda anahtarlık kitlerine yükleme yaparak, kendinizin belirleyeceği limit ölçüsünde tüm Türkiye’deki Opet istasyonlarından yakıt alabilirsiniz.
  • Anahtarlık Ünitenize yükleme yaptığınız anda iskonto bedeliniz (yüklediğiniz tutar üzerinden hesaplanarak) limitinize eklenir. 15 gün içerisinde yaptığınız tüm alımlar toplu olarak 15. gün sonunda e-fatura olarak kayıtlı e-mail adresinize iletilir.

Otobil Üniteleri Nasıl Çalışır?

  • Bireysel Kullanıcı Ünitesi: Anahtarlık
  • Aracınıza ait özel bilgiler ile programlanarak araca monte edilmeyen, elde taşınabilen akıllı bir ünitedir. Bu ünite ile araçtan inmeden güvenli, hızlı ve temassız yakıt ikmali sağlanır. Ayrıca, bu akıllı ünite sayesinde, aracınıza limitlendirme yapabilir, detaylı tüketim raporlarına erişim sağlayabilirsiniz.

Otobil Müşteri Sözleşmesi PDF Formatta İndirmek için Tıklayınız dl Word formatında indirmek için tıklayınız dl
Araç Kayıt Formu PDF Formatta İndirmek için Tıklayınız dl Word formatında indirmek için tıklayınız dl
Vergi Levhası
İmza Sirküsü
Oda Sicil Belgesi
Kimlik Fotokopisi (Nüfus Cüzdanı veya Ehliyet)