SAP Sistemine Geçiş Sürecimiz Hakkında

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 11.09.2014

*Değerli Ortağımız,Sizlerin de bildiği üzere, Kurumlar sundukları hizmetin kalitesini arttırmak için gelişen teknoloji fırsatlarından yararlanmak ve sistemlerini sürekli olarak geliştirmek durumundadırlar.BEK olarak biz de sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yaklaşık 2,5 yıldır üzerinde çalıştığımız ERP yazılımımızı, 27.08.2011 – 01.09.2011 tarihleri arasında uygulamaya alıyoruz.

ERP yazılımları bir kurumun tüm süreçlerini (satış, hazırlama-dağıtım, muhasebe, finans, insan kaynakları, satın alma vb.) ve süreçler arasındaki ilişkileri sağlayan  yapılardır. Hem kurumların hem de paydaşlarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan ve verimliliği temel alan bu yazılımlar günümüzde tüm büyük kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır.

Daha önce bu çalışmaları yapmış sektörümüzde ve diğer sektörlerdeki firmaların deneyimlerinden hareketle, yeni bir ERP yazılımına geçiş sürecinin belirli zorlukları olduğu görülmektedir. Bu zorlukları en aza indirebilmek için çalışmalarımızı sürdürmekle birlikte bu dönemde sizlerin desteği Kooperatifimiz için çok önemli olacaktır.

Yeni yazılımımıza geçiş süreci belirli bir zaman dilimini kapsayan bir dizi operasyonel işlemden oluşmaktadır. Bu işlemlerin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için belirli bir plan dahilinde hareket edilmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda, geçiş işlemleri ile ilgili oluşturduğumuz planı ve bu zorlu süreci birlikte başarı ile sonuçlandırabilmemiz için dikkat edilmesi gereken hususları bilgilerinize sunmak isteriz.

Bu işlemlerin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için 27 Ağustos Cumartesi günü saat 19.00 itibariyle iade ve satış (doğrudan ve internet) işlemleri durdurulacaktır. Sistemin sağlıklı bir şekilde tekrar çalışmaya başlayacağı tarih 2 Eylül Cuma günü saat 09.00 olarak ön görülmektedir.

Bu tarihler arasında sorun yaşamamak için, bu dönemde ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri 22-27 Ağustos tarihleri arasında tedarik etmenizi önemle rica ederiz.

Konu ile ilgili Merkezi Satış Danışmanı arkadaşlarımız gerekli hazırlıkları tamamlamış ve sizlere destek vermek üzere çalışmaları yapmışlardır.

Anlayış ve desteğiniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

BEK