Koronavirüs Tedbirleri Kapsamında Koruyucu Gözlük ve Yüz Siperliği Dağıtımı

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 27.03.2020

Değerli Ortağımız;

İçinde bulunduğumuz Koronavirüs salgını döneminde emekçilerimize ve ortaklarımıza yönelik kararlar almaya ve uygulamaya devam ediyoruz.

Özellikle bu dönemde ortaya çıkan talebe yönelik ürünlerde (dezenfektan, maske, alkol vb.) fahiş fiyat uygulamalarına karşın Bursa Eczacılar Kooperatifi olarak depocu karımızı minimuma düşürmüştük. Ayrıca maske vb. ürünlerin kalite kontrolleri, ÜTS’siz ürün satmama, dezenfektanlarda alkolmetre ile yapılan ölçümler gibi önlemlerle, içeriği uygun olmayan kalitesiz ürünlerin sizlere ulaşmasına izin vermedik.

Salgın ile mücadelede en ön saflarda yer alan ortaklarımız ve emekçilerinin kullanımı için 3’er adet koruyucu gözlük ve 1’er adet yüz koruyucu siperliğin bedelsiz dağıtımına karar verilmiş olup, gelişmelere bağlı olarak kurumsal bazda alınacak olan aksiyonlar tarafınızla paylaşılmaya devam edilecektir.

Her zaman olduğu gibi ortaklarımızın bu dönem içinde ve devamında ortaya çıkacak tüm sorunlarında Bursa Eczacılar Kooperatifi olarak yanında olacağımızı bildirir, sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla,
Bursa Eczacılar Kooperatifi
Yönetim Kurulu