KoopFest 2015

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 21.08.2015

Sayın Ortağımız, 

İlaç ve eczacılık alanında güvenilir ve kaliteli hizmetin yanında ilklerin ve yeniliklerin de öncüsü olan Eczacı Kooperatifleri, gerçekleştirdikleri ‘Kooperatif Buluşmaları’na yeni bir boyut katıyor: ‘KOOPFEST 2015/KIBRIS’.

15-18 Ekim 2015 tarihlerinde Kıbrıs, Kaya Artemis ve Nuh’un Gemisi Otellerinde gerçekleşecek; İstanbul Eczacılar Kooperatifi, Güney Eczacılar Kooperatifi ve Bursa Eczacılar Kooperatifi’nin 1200’e yakın eczacı ortağının ilk kez konuk olacağı KOOPFEST’2015’in, eczacı kooperatiflerinin dayanışmasının bir ürünü olarak, kooperatif iletişimimize büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Ortaklarımızla, tedarikçi firmalarımızı özel bir ortamda bir araya getiren, satış etkinliği bağlamındaki bu buluşmayla; alanımızdaki yeni ürünleri tanıma, ürünler hakkında bilgilenme ve bu ürünlerden daha uygun koşullarda edinme olanağına sahip olacağız.

Kooperatiflerimiz, ortaklarının rekabet gücünü artıracak, hasta ve tüketiciler nezdinde tercih edilir olmalarına olanak sağlayacak bu büyük buluşmayı; yurt çapındaki ortaklarından aldığı güç ve tedarikçi firmalarının katkıları ile hayata geçirmektedir.

KOOPFEST 2015/KIBRIS süresince yapılacak eğitimler ve düzenlenecek sosyal etkinliklerin, ortaklarımız ve kooperatif çalışanları arasında ilişkileri pekiştirip, birlikteliğimizi güçlendirerek artıracağına inanıyor ve siz değerli ortaklarımıza teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,
koopfest2015_kibris
Not: Odası sayısı 400 ile sınırlı olduğu için kayıtlar öncelik sırasına göre yapılacaktır.