Kooperatifimizin 40. Yıl Etkinliği Gerçekleşti

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 26.08.2019

Kooperatifimizin kuruluşunun 40. yıldönümü’nü 24 Ağustos Cumartesi günü Bursa ‘da gerçekleştirdik. Etkinliğimizde kooperatifimizin kuruluş yıllarını tanıkların anlatımı ile aktaran belgesel gösterime sunuldu. BEK’in 40. Kuruluş Yıldönümü’nde başta kurucularımız olmak üzere 40 yıldır aralıksız BEK ortağı olan, yönetim ve denetim kurullarında görev alan, yönetim kurulu başkanlığı yapmış ve kooperatifin kuruluşunda rol almış sonraki yıllarda vefat etmiş ortaklarımızın yakınlarına plaket takdim edildi. Plaket töreninde duygu yüklü anlar yaşandı. Ardından BEK 40. yıl pastası kesildi.

Geniş katılım ile gerçekleşen etkinlikte konuşma yapan BEK Yönetim Kurulu Başkanımız Ecz. Recep Görmez,”Mesleki dayanışmamızın 40. yılına ulaşmanın gururunu birlikte yaşamaktayız. BEK bir başarı öyküsüdür. Ortakları ile daha yakın, daha samimi ve açık olmaya, örgütlenmeye önem verir. BEK’in merkezinde insan vardır ve dayanışma esastır. Kurum ile yol yürüme iradesi gösteren tüm ortaklara bu kuruma ter akıtan tüm emekçilere, kurum ile yol yürüme iradesi gösteren herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

BEK’in 40. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğinde bizleri onurlandıran, Bursa Milletvekili Ecz. Erkan Aydın, TEB Merkez Heyeti Üyesi Ecz. Kubilay Aydın, TEKB Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul Eczacılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Sait Yücel, Güney Eczacılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Tarkan Bir, Bursa Eczacı Odası Başkanı Ecz. Okan Şahin, Balıkesir Eczacı Odası Başkanı Ecz. Sertaç Özmen, Çanakkale Eczacı Odası Başkanı Ecz. Jale Karaata, Sakarya Eczacı Odası Başkanı Ecz. Orhan Yontar, Kütahya Eczacı Odası Başkanı Ecz. Cahit Ceylan ve Tekirdağ Eczacı Odası Başkanı Ecz. Tolga Mumcu Çetinkaya kurumumuzun 40. yılını kutlayarak BEK’in nice başarılı yıllar geçirmesine ilişkin iyi dileklerini paylaştılar. Etkinliğimize katılan tüm eczacı meslek örgütünün değerli başkanlarına, eczacı odası yönetim kurulu üyelerine ve değerli ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Ayrıca Bursa Eczacılar Kooperatifi’ni hayata geçiren kurucularımıza, BEK’in gücüne güç katan, birlikte yürümeye devam eden tüm ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ediyor, başta Eczacı Naci Doğan olmak üzere mesleğe ve kooperatifçiliğe emek ve katkı koymuş, aramızdan ayrılmış tüm meslektaşlarımızı saygıyla anıyoruz.

Bursa Eczacılar Kooperatifi
Yönetim Kurulu

Plaket takdim edilen ortaklarımızın fotoğrafları için tıklayınız

Plaket takdim edilen ortaklarımızın fotoğrafları için tıklayınız