Farmayakıt İşbirliği Son Buldu

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 15.12.2014

?Sayın Ortağımız,
 
Finansbank ve TEKB arasında, 09.03.2012 tarihinde başlatılan Farmayakıt işbirliği , karşılıklı olarak beklentilerin örtüşmemesi ve istenilen seviyeye gelememesi sonucunda, 30.05.2013 tarihinde sonlandırılmıştır.
 
İşbirliği süresince toplamda 201 eczane, vade kart sistemine dahil olarak Finansbank tarafından sağlanan ilave %3,5 oranında indirimden faydalanmıştır. Sisteme dahil olan eczaneleri mağdur etmemek için, her ay aldıkları ortalama aylık indirim tutarında para puan yüklemesi 6 aylık üzerinden hesaplanarak Finansbank tarafından , tek seferde vade kartlarına yüklenecektir. (kalan 6 ay için)
 
Finansbank’ın yaptığı incelemeye göre, eczane sahiplerinin  ekstrelerine yansıyan indirim  tutarlarının  farklılık gösteriyor olmasından  dolayı ,memnuniyetsizliğe sebebiyet vermemek adına aşağıda belirttikleri tutarlarda  para puan  yüklemesi yapılacaktır.01.06.2013 itibari ile Vade karta başvurmuş olup da BP’den toplamda %10 indirimli yakıt almak isteyen eczanelerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.
 
Farmayakıt projesi, BP ile aramızda %5 indirimli olarak devam etmektedir.
 
Bilgilerinize önemle duyurulur.
Saygılarımızla
 
TEKB