FARMAVİZYON’DA BULUŞTUK

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 09.10.2015

?02-04 Ekim 2015 tarihleri arasında, İstanbul Kongre Merkezinde Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği (TEKB) tarafından düzenlenen, Bursa Ecza-Kooperatifinin de destekçileri arasında yer aldığı, ilaç ve eczacılık sektörünün ihtisas fuarı Farmavizyon’da buluştuk. 

Fuar, Türkiye ve Dünyanın çeşitli ülkelerinden eczacıları, eczane teknisyenlerini, doktorları, sağlık yöneticilerini, sağlık çalışanlarını, öğretim üyelerini ve eczacılık fakültesi öğrencilerini ağırladı. Fuara davetli 5 bini aşkın katılımcı tüm dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip etme ve global trendler ile ilgili bilgilere ulaşma olanağı sağladı.

İlaç, ilaçdışı, kozmetik, dermokozmetik, bitkisel ürünler, eczane donanım ekipmanları ve eczane teknolojileri alanında birçok firma ise sektör dinamiklerini Eczacı ve Eczane mesleki gelişimine katkı sağlamak amacıyla vitrine çıkardı. 

Farmavizyon’da 3 gün boyunca süren etkinlik programı kapsamında ise katılımcılar, yerli ve yabancı birçok akademisyen, eğitmen ve sektör temsilcilerinin gerçekleştirdiği paneller, söyleşiler ve seminerler ile bilgilenirken, düzenlenen konserler ile de eğlenme fırsatı buldular. 

Fuar hakkında detaylı bilgi için bkz: http://farmavizyon.com


1

2

3

4

6