esube.bek.org.tr Yenilenen Arayüzü ve Geliştirmeleri ile Yayında

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 21.06.2023

Değerli Ortağımız,

Sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmak, daha kapsamlı ve etkin bir kullanıcı deneyimi sunabilmek amacıyla https://esube.bek.org.tr portalımız yeni arayüzü ve geliştirmeleri ile güncellenmiştir.

Kullanıcı talep ve beklentilerine yönelik yenilenen E-Şubemiz ile; ortaklarımız elinde bulunan barkod listesini kullanarak aynı anda birden fazla ürününü tek seferde sepete ekleyebilir, Listelerim menüsünden Ürün Takip Listelerini özelleştirebilir, Eczane Limitli Ürünler menüsünden tevzi ürünlerini tek seferde sepetine dahil edebilir.

Ayrıca online alışveriş sürecini kolaylaştıran yeni E-Şubemiz üzerinden Gelişmiş Sepet Yönetimi ile aktif ve liste siparişlerinizi etkin bir şekilde yönetebilir, bu yeniliklere ek olarak tüm mobil cihazlardan istediğiniz yerde ve saatte siparişlerinizi hızlıca oluşturabilirsiniz.

Devreye alınan tüm bu yenilikler ile birlikte sipariş süreçlerinizi daha kolay ve hızlı hale getirebilir, zamanı daha etkin kullanarak faaliyetlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

Bursa Eczacılar Kooperatifi olarak ortaklarımızın tüm alanlardaki operasyonlarını daha güçlü bir şekilde devam ettirebilmesi adına kendimizi güncel tutuyor, yenilikçi uygulamalarla sürekli gelişimi hedefliyoruz.

Birlikte üretip, birlikte paylaşıyoruz…

Yeni mobil uygulamamızı indirmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız.

BEK E-Şube AppStore BEK E-Şube AppStore

Saygılarımızla,
Bursa Ecza-Koop