Depremin Yaralarını Birlikte Sarıyoruz

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 06.02.2023

Değerli Ortaklarımız,

Kahramanmaraş ili Pazarcık İlçesi merkez olmak üzere, Malatya, Hatay, Adıyaman, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa ve çevre illerimizi etkileyen yıkıcı deprem nedeniyle ülke olarak büyük üzüntü içindeyiz.

Ülkemizi derinden sarsan depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Enkaz altında kalanlara ise yardımların bir an önce ulaşmasını temenni ediyoruz. 

Zorlu kış şartlarında meydana gelen depremden etkilenen yurttaşların ihtiyaçlarının giderilmesinin ve dayanışmanın sağlanmasının her şeyden daha önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle deprem felaketinin neden olduğu yaraları sarmak için Bursa Eczacılar Kooperatifi olarak Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği (TEKB) çatısı altında Bölge Eczacı Odaları ile birlikte koordinasyon içerisinde ilerliyor ve bu zorlu süreci geride bırakabilmek için harekete geçiyoruz.
Afet bölgesinin gereksinimlerinin tespiti ve ulaştırılması konusunda organize olurken, ihtiyaçların tedariği konusunda yardımcı olmak isteyen ortaklarımız aşağıda açıklandığı şekliyle katkıda bulunabilirler.

Bu zor günleri de yine hep birlikte aşacağımıza inanıyoruz.

Ülkemize geçmiş olsun.

Yardım için: Kooperatif Merkezi Satış Danışmanınıza düşündüğünüz yardım tutarını ilettiğinizde, bölgeye göndereceğimiz ilaç ve diğer destek amaçlı malzemeler belirttiğiniz tutar karşılığı adınıza fatura edilecektir.

Saygılarımızla,
Bursa Ecza-Koop