CP’li Ortaklarımıza Özel Düzenlenen Eczane İşletmeciliği Seminerlerimiz Başlıyor!

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 02.11.2021

Bursa Eczacılar Kooperatifi olarak mesleğimizin değişen koşullara uyumlu bir şekilde adapte olmasını ve ortaklarımızın mesleki anlamda gelişerek değer yaratmalarını sağlayacak çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda uyguladığımız Ciro Prim Sistemimiz (CP) ile ortaklarımıza hem kazandırıyor, hem de iş süreçlerinde kolaylık sağlıyoruz.

2021 CP sistemimizde bulunan dört ayrı paketten birine dâhil olan ortaklarımıza özel olarak düzenlediğimiz eğitim serimiz 9 Kasım’da başlıyor. CP kapsamında yer alan ortaklarımız için kapalı grup olarak sunulacak "Eczane İşletmeciliği" seminerlerimizin kayıtları akademi.bek.org.tr’de açıldı.

A’dan Z’ye tüm aşamalara değinilecek olan 6 seriden oluşan ‘’Eczane İşletmeciliği’’ seminerlerimiz ile Eczane İşletmeciliğinde Temel Kavramlar, Merchandising Genel Kuralları, Eczanede Ticari Performans Ölçümü, Eczane Matematiği Temel Yapı Taşları, Eczanede Doğru Ürün Portföyü, Metretül Hesabı ile Doğru Kategori Konumlandırma, Eczane Lokasyonunu Doğru Tespit Etme, Eczanede Gelişim Planı, Eczanede Personel Yönetimi ve Gelişimi, Hasta ile Etkili İletişim, Satış Teknikleri ve Davranış Modelleri, Zaman ve Stres Yönetimi gibi konular ele alacağız.

Detaylı program bilgisi için tıklayınız.

Katılmak için https://akademi.bek.org.tr/Events linkinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.