Bursa Ecza-Koop 36 Yaşında

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 20.08.2015

bek_banner


21 Ağustos 1979 yılında, tam 36 yıl önce yedi eczacı önderliğinde, 30 ortakla, 50 m2’lik bir alanda 7. Bölge Bursa Eczacı Odası Başkanı Ecz. Naci DOĞAN tarafından kurulan Bursa Ecza-Koop, bugün 17 il’de, 17 şubesi, 950 çalışanı ve 3.370 ortağı ile mesleki dayanışmanın büyük bir onurudur.

Kuruluşundan günümüze, eczacı kooperatifi olmanın sorumluluğunu hissederek, eczacılık mesleğinin sektördeki imajını daha doğru bir şekilde ifade etmek, her geçen gün eczacılık sektörüne önemli yenilikler sunmak, ortakları ve tüm sektör çalışanları için değer yaratmak, sağlık sektöründeki diğer kurumlara örnek teşkil etmek için hizmetlerini sürdürmektedir.

Bursa Ecza-Koop, Güney Marmara’dan İç Anadolu’ya uzanan bir bölgede ilaç ve ilaç dışı ürünleri, sigorta, pazarlama ve turizm alanlarında faaliyet gösteren kuruluşları ile hizmet kalitesinden ödün vermeden en yüksek iskontoyu aktararak, ortağının en uygun koşullarda ürün ve hizmet temin etmesini sağlamış, ulaştığı sermaye yapısı ile de “Türkiye’nin en güçlü eczacı örgütü” olma başarısını göstermiştir. Bu güç kooperatifin yetkili kurullarının uyguladığı doğru ve kararlı politikalar, personelinin özverili çalışmaları, ortaklarının kooperatiflerine olan duyarlılıkları, pozitif yaklaşımları ve hepsinden önemlisi Bursa Ecza-Koop’lu olma bilinciyle hareket etmeleri sayesinde gerçekleşmiştir.

36 yıllık bu serüvende, kooperatifinin yanında olan siz değerli ortaklarımıza, kurucularımıza, çalışanlarımıza, yetkili kurullarda görev alan meslektaşlarımıza, bölgelerinde bizi destekleyen tüm eczacı odası başkan ve yöneticilerimize teşekkür ediyor, nice birlikte ve başarılı yıllar temenni ediyoruz. 

Saygılarımızla,

Bursa Ecza-Koop 
Yönetim Kurulu