BEKVitrin Avantaj Günleri Talihlisine Volkswagen Jetta Teslim Edildi.

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 14.06.2017

Eczacı Zeynep Özdemir, BEK merkez depoda düzenlenen tören ile Volkswagen Jetta otomobilini teslim aldı.  BEK’e teşekkür eden Özdemir çok mutlu olduğunu ifade etti.

 BEK Yönetim Kurulu üyeleri ve yöneticilerinin katıldığı törende otomobilin anahtarı Yönetim Kurulu Başkanımız Ecz. Recep Görmez tarafından teslim edildi.

 Çekilişimize sponsor olan tedarikçilerimize ;  (Betasan Tıbbi Bant San ve Tic. Aş, Bikar İlaç San. ve Tic. Ltd. Şti, C.C.M Sağlık Sanayi ve Tic. A.Ş, Denizpharma İlaç San.ve Tic. Ltd, Elsa Ortopedi Rehabilitasyon Spor Malzemeleri Ltd Şti, Ena Farma Sağlık Ürünleri Dış Tic. Ltd. Şti, Galenik Ecza ve Kimya Mad. Deposu, Generica İlaç San.ve Tic. A.Ş, Globally Pharma İç ve Dış Tic. San.Ltd. Şti, Gözde Tıbbi Malzeme ve İthalat İhracat Tic. Ltd. Şti, Honnes Sağlık ve Endüstriyel Ürünler A.Ş, Hünnap İlaç ve Sağlık Hiz. San.Ltd .Şti, Jeomed İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş, Kale Elektronik Dış Tic. Aş, Kayra Yönetim Satış Pazarlama Hiz.San.Tic. Ltd. Şti, Kurtsan Medikal San.Tic.A.Ş, Luxor Sağlık Ürünleri San ve Tic. A.Ş, Matriks İlaç Pazarlama Gıda ve Sağlık Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti, Nivea Beiersdorf  Türkiye Kozmetik San.Tic.A.Ş, Ogig Sağlık Ürünleri ve Hiz. San.Tic. Ltd. Şti, Pharmax İlaç San ve Tic. Ltd. Şti, SCA Hijyen Ürünleri San ve Tic. A.Ş, Şifa Kimya İlaç Kozm. San.Tic. A.Ş, TAB İlaç Sanayi A.Ş, Trimpeks İth.İhr.Ürün.Tıc. A.Ş ve Vello Tıbbi Ürünler Tekstil Sanayi Tic.Ltd.Şti) değerli katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 
Zeynep Özdemir’i tebrik eder, iyi günlerde kullanmasını dileriz.

BEK