BekVitrin Avantaj Günleri 2012’ye BEK’liyoruz!

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 11.09.2014

Sizleri ilaç dışı kategorisinde en doğru ürünleri eczanenizde en avantajlı şekilde bulundurabilmeniz ve müşterilerinize sunmanız için hazırladığımız “BekVitrin Avantaj Günleri 2012"ye BEK’liyoruz!

İlkini 2011 yılı içerisinde Uludağ’da gerçekleştirdiğimiz ve büyük bir firma - eczacı buluşması niteliği taşıyan etkinliğimizin ikincisini bu yıl Antalya Manavgat Star Light Otel’de, 120 katılımcı firma ile gerçekleştireceğiz.

2012 yılında yepyeni etkinliklerle yeniden bir araya geliyoruz!15-18 Mart 2012 tarihleri arasında bütün ortaklarımızın 3 gün boyunca katılımda bulunabileceği etkinlikte; özel satış şartlarının yanı sıra, farklı ve modern bir ortamda geçecek bir organizasyon, gala gecesi etkinliği, sürpriz çekilişler ve daha fazlası sizleri bekliyor…Katılımcı firma ve ürün listesi için tıklayınız(stant yerleşim planı son halini almamış olup, üzerinde değişiklikler gerçekleşebilecektir)

Konaklama – Ulaşım

Side’ye 15 km uzaklıkta olan Starlight Convention Center, Thalasso & Spa Hotel’de gerçekleştireceğimiz etkinliğimiz ile sizleri Doğu ve Batı Akdeniz'in mistik havasını, Anadolu kültürünün eşsizliğini, Akdeniz’in huzur dolu maviliğini yaşamaya davet ediyoruz.Siz değerli misafirlerimizin etkinliğin her noktasında rahatı ve konforu için yaptığımız çalışmalar sonucu aşağıda belirtilen hava limanlarından, özel uçaklar ile ulaşım planlamaları yapılmıştır.

Ayrıca tüm illerden uçuşun gerçekleşeceği havalimanı ve otel arasındaki transferler tarafımızca planlanacak olup  2010 model ve üstü lüks araçlar ile konforlu ve rahat bir ulaşım planını sizlere sunuyor olacağız.

  • Etkinlik yeri, 5 Yıldızlı Starlight Otel / Kongre Merkezi olup, konaklama yine aynı otelde gerçekleşecektir.
  • “Herşey Dahil” konsepti ile siz değerli ortaklarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek otelimizde sabah / öğle / akşam yemekleri ile gece 02.00’e kadar alkollü ve alkolsüz içecekler sınırsız olarak sunulmaktadır. 
  • Tüm bölgelerden havaalanı - otel ara transferleri dahil, yukarıda belirtilen hava limanlarından 220 ve 180 kişilik AIRBUS A 320 ve AIRBUS A 321 uçaklar ile Antalya Transferleri gerçekleştirilecektir.