BekVitrin Avantaj Günleri 2011'de Zirvede Alışveriş Keyfi!

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 11.09.2014

*Eczacılık mesleğinin gelişimi ve günümüz koşulları dikkate alındığında eczanelerin yoğun rekabet ortamında rakiplerinden farklılaşarak, karlılıklarını arttırmaları ve bu kapsamda ilaç dışı ürün alanına önem vermelerinin gerekliliği tartışılmaz bir gerçek.

Eczanelerde önemi gittikçe artan ilaç dışı ürünlerin BEK ortaklarına özel koşullar ve çeşitlilikte sergileneceği BekVitrin Avantaj Günleri 2011’e siz de katılmalısınız!

BekVitrin Avantaj Günleri 2011’e katılarak eczanenizin günümüz rekabet koşullarına ayak uydurma ve farklılaşma çalışmalarında büyük bir adım atabilir, binlerce çeşit ürün arasından avantajlı koşullar ile alış veriş yapabilirsiniz. Üstelik tüm bunları Uludağ’da keyifli bir hafta sonu tatiliyle de birleştirebilirsiniz.

25-27 Mart tarihleri arasında tüm BEK ortaklarının 3 gün boyunca katılımda bulunabileceği etkinlikte özel satış şartlarının yanı sıra, farklı ve modern bir ortamda geçecek bir organizasyon, gala gecesi etkinliği, sürpriz çekilişler ve daha fazlası sizlere sunuluyor olacak.

TAM 3 GÜN BOYUNCA AVANTAJLI ALIŞVERİŞ İMKANI !!!

HER AKŞAM ETKİNLİKLER, HER GÜN ÇEKİLİŞLER, SÜRPRİZ HEDİYELER !!!

26 MART AKŞAMI GALA YEMEĞİ ve SÜRPRİZ KONSERİ !!!

Katılım koşulları ve ayrıntılı bilgi çok yakında www.bek.org.tr ve www.farmasyon.com.tr sitelerinde.