BekVitrin Avantaj Günleri 2011

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 11.09.2014

*BEK'lenen avantajlarla alışveriş keyfini zirveye taşıdığımız BekVitrin Avantaj Günleri 2011 25-27 Mart tarihleri arasında Uludağ Karinna Otel'de gerçekleştirilecektir. 

BEK ortakları eczanelerde önemi gittikçe artan ilaç dışı ürünlerin özel koşullar ve çeşitlilikte sergileneceği BekVitrin Avantaj Günleri 2011’e katılarak günümüz rekabet koşullarına ayak uydurma ve farklılaşma çalışmalarında büyük bir adım atabilecek, binlerce çeşit ürün arasından avantajlı koşullar ile alış veriş yapabilecekler. 

Üstelik tüm bunları Uludağ’da ortaklarımıza özel hazırladığımız keyifli etkinliklerle dolu bir hafta sonu tatiliyle birleştirebilecekleri gibi güçlü sesiyle dinleyenleri büyüleyen Linet'in vereceği konserle unutulmaz bir gece yaşayabilecekler. 

BEK ortakları katılım ve rezervasyon için Hizmet Danışmanlarına ya da 0 224 270 01 48  no’lu telefondan Bekir Çevik'e ulaşabileceklerdir.BekVitrin Avantaj Günleri 2011 programı, katılımcı firmalar ve katılım koşulları ile ilgili detaylı bilgi için lütfen Ek'teki linke tıklayınız.Ek: BekVitrin Avantaj Günleri 2011 broşürü