BEK 37 Yaşında

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 19.08.2016

37

Değerli ortağımız,

37 yıl önce faaliyete başladığımız günlerden bugüne, omuz omuza çalışmanın oluşturduğu ortak başarıyı, birlikte çalışma ve birlikte paylaşma ruhu ile sürdürmekteyiz.

21 Ağustos 1979 tarihinde, dönemin eczacı odası başkanı merhum Ecz. Naci Doğan liderliğinde 30 kadar meslektaşımızın temellerini attığı kooperatifimiz; bugün 18 il’de 17 şubesi, 3500 ortağı ve yaklaşık 1000 çalışanı ile Türkiye’nin en büyük 500 şirketi sıralamasında 123. sırada yer alarak, (Fortune 2015) Türkiye’nin en güçlü eczacı örgütü olma başarısını göstermiştir.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda ortaklarımızın gelişimi ve güçlenmesi için çalışırken; sektöre yenilikler sunmaya ve değer yaratmaya ayrıca önem vermekteyiz. Her geçen yıl büyüyen yapımız, sizlerle gerçekleştirdiğimiz değişimler, kooperatifimize hem mesleki, hem ekonomik, hem de sosyal anlamda daha güçlü projeler üretmek için kuvvet vermektedir.

Gururla karşıladığımız 37. yıl’da yanımızda olan değerli ortaklarımıza, kooperatifimizi destekleyen ve projelerimizde katkıları bulunan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyor, başta kurucumuz Ecz. Naci Doğan olmak üzere bugün aramızda olmayan tüm meslektaşlarımızı sevgi ve saygıyla anıyoruz.
Birlikte üretiyor, birlikte paylaşıyoruz.

Saygılarımızla,

Bursa Ecza Koop
Yönetim Kurulu