Geri

Atama ve Görev Değişiklikleri

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 02.11.2023

Kurumumuz güncel ihtiyaçları çerçevesinde yapılan organizasyonel çalışmalar sonucunda, İnegöl Şube’de, Şube Müdürü olarak görev yapmakta olan Mehmet Gürbüz görevine İzmir Şube Müdürü olarak devam edecektir. Osmangazi Şube’de, Şube Müdürü olarak görev yapmakta olan Bekir Çevik, görevini İnegöl Şube Müdürü olarak sürdürecektir. Osmangazi Şube’de Mesul Müdür olarak görev yapmakta olan Ecz. Gülşah Yılmaz görevine GDP Sorumlu Mesul Müdürü olarak devam edecektir. Ecz. Bera Özgür, İzmir Şube’de, Ecz. Zarife Kutluoğlu Bandırma Şube’de Mesul Müdür olarak göreve başlamıştır. Osmangazi Şube’de Envanter Kontrol Çalışanı olarak görev yapmakta olan  Yunus Emre Dorbay, görevini Lojistik Süreç Geliştirme Uzmanı olarak sürdürecektir.

 BG Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Müdürlüğünde, BG Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmakta olan  Eslem Güldoğan görevine BG Grafik Tasarım Uzmanı olarak devam edecektir. Bursa Ecza-Koop. Bünyesine katılan,  Tural İlgar Bursa Merkez ’de, BG Kurumsal İletişim ve Marka Müdürlüğü Departmanında, BG Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapacaktır. İstanbul Şube’de Envanter Kontrol Çalışanı olarak görev yapmakta olan, Muzaffer Bozdoğan  görevine İlaç Şube Şefi olarak devam edecektir. Nilüfer Şube’de Sürücü olarak görev yapmakta olan  İlker Nazif Astaş görevini Lojistik Operasyonlar Çalışanı olarak sürdürecektir. 

Kuruluşlarımızdan Eczacılar Sigorta bünyesinde, Sigorta Danışmanı olarak görev yapmakta olan  Emine Okuş görevine Kıdemli Sigorta Danışmanı olarak devam edecektir.

Eczacılar Sigorta bünyesinde Kurumsal Sigorta Satış Danışmanı olarak görev yapmakta olan Esin Şahan, görevine Uzman Sigorta Danışmanı; Eczacılar Sigorta bünyesinde, Sigorta Danışmanı olarak görev yapmakta olan  Zeynep Duman,  Burcu Kılınç, Ayla Sancar ve Ali Rıza Kıdan, görevlerine Uzman Sigorta Danışmanı olarak devam edecektir.

Eczacılar Sigorta bünyesinde, BES ve Hayat Sigorta Danışmanı olarak görev yapmakta olan  Görkem Erinç, görevini Uzman BES ve Hayat Sigorta Danışmanı olarak sürdürecektir.