Geri

Atama ve Görev Değişiklikleri

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 14.03.2023

Kurumumuz güncel ihtiyaçları çerçevesinde yapılan organizasyonel çalışmalar sonucunda, Kütahya Şube’de Mesul Müdür olarak görev yapmakta olan Ecz. Alihan Çarıkçı, Eskişehir Şube’de görevine devam edecek olup yerine Ecz. Fatma İrem Erdur Mesul Müdür olarak göreve başlamıştır. Eskişehir Şube’de Mesul Müdür olarak görev yapmakta olan Ecz. Ayfer Yüce Muğla Şube’de görevini sürdürecektir. Merkezde BEK Grup Dijital Tasarım Uzmanı olarak görev yapmakta olan Soner Gülrodop, görevine BEK Grup Dijital Tanıtım Yöneticisi olarak, BEK Grup Marka İletişim Uzmanı olarak görev yapmakta olan Mervegül Hazar, görevine BEK Grup Marka İletişim Yöneticisi olarak devam edecektir.
 
Merkezde BEK Borçlar Muhasebesi Uzman Yardımcısı olarak görev yapan Zeynep Kaçar ve Arzu Akgün, görevlerini BEK Borçlar Muhasebe Uzmanı olarak sürdürecektir. Merkezde BEK Borçlar Muhasebesi Uzman Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Çağlar Paslı, görevine BEK Grup Genel Muhasebe Uzmanı olarak devam edecektir. Merkez’de BEK Grup Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Anıl Uymaz ve Burcu Yanpınar görevlerine BEK Grup Genel Muhasebe Uzmanı olarak devam edecektir.

Bursa Ecza-Koop. bünyesine katılan, Selçuk Güven Edremit Şube’de, SOİM Departmanında, Merkezi Satış Danışmanı olarak görev yapacaktır. Süleyman İlikli Denizli Şube’de Merkezi Satış Danışmanı olarak göreve başlamıştır. Kuruluşlarımızdan BEK Sağlık bünyesine katılan, Raban Karasu  Satış Müdürü, Hakan Şan ve Muharrem Uçar Satış Temsilcisi olarak görev alacaktır. Eczacılar Sigorta bünyesine katılan, Sibel Güleç, Sigorta Danışmanı, Fırat Kara, Saha Sigorta Danışmanı ve Furkan Salih Kaya BES ve Hayat Sigorta Danışmanı olarak görev yapacaktır.