Ankara Şubemiz Faaliyetine Başladı

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 11.09.2014

*Değerli Ortağımız,

2010’un üçüncü çeyreğinden itibaren Ankara Merkezdeki ortaklarımıza, Konya Şubemiz üzerinden hizmet vermeye başlamıştık. Gerek ortak sayımızın artması, gerekse bölgede ecza kooperatifçiliği adına daha iyi hizmet verebilmemiz için Ankara’da şube açma gerekliliğimiz oluştu. Bu doğrultuda 03 Aralık 2010 tarihinde açılan Ankara şubemiz, siz değerli ortaklarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

6 araç, 10 motor, 40 çalışanı ve 1200 m2 alanı ile Eti Mah. Birecik Sok. No: 1/A Maltepe adresinde hizmet verecek olan Şubemiz ile Ankaralı meslektaşlarımız da Bursa Ecza Koop.’un ayrıcalıklı ve güvenilir hizmetlerinden yararlanma imkanına sahip olacaklardır.

32 yıllık tecrübe ve birikimimizle hizmet  verdiğimiz bölgelerde pazar liderliği konumumuzu her geçen gün büyüyerek sürdürmekteyiz. Bunu sadece doğru depoculuk hizmeti vererek değil; ortağımıza aynı zamanda katma değeri yüksek, işletme kârlılıklarını arttırarak bugünlerini, risklerini azaltma yoluyla ise yarınlarını teminat altına almaya  yönelik depoculuk harici hizmetler sunarak gerçekleştirmekteyiz.

Mesleki dayanışmanın en güzel örneğini oluşturan Ecza Kooperatifçiliğinin ülkemizde daha ileriye götürülmesi adına her gün çalışıyor ve BEK olarak her zaman en iyisini yapmayı hedefliyoruz. Öte yandan, kooperatifçiliğin kuvvetlenmesi siz değerli meslektaşlarımızın kooperatiflerini her zaman desteklemesi ile mümkündür. Ankara Şubemiz ile bu desteğin kuvvetlenerek artacağına inanıyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana sizlerin destekleriyle birlikte üretiyor, birlikte paylaşıyor ve büyümeye devam ediyoruz. 

Saygılarımızla,BEKYÖNETİM KURULU