Altın Havan 2011 Eğitim - Danışmanlık Ödülü Farmasyon.com.tr'ye

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 11.09.2014

Bursa Eczacılar Kooperatifi (BEK) tarafından mart ayında hayata geçirilen Farmasyon.com.tr, başarısını hızla artırmaya ve sektörden yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Farmasyon.com.tr kısa zamanda elde ettiği bu büyük başarısıyla Eczacı Dergisi tarafından verilen “Altın Havan 2011 Eğitim-Danışmanlık Ödülü”nün sahibi oldu. 1 Kasım’da düzenlenen ve sunuculuğunu Mesut Yar'ın yaptığı ödül törenine eczacılık sektörünün önemli isimlerinden oluşan 300'e yakın kişi katıldı.

Eczacılık sektörüne özel geliştirilen eğitim ve yaşam portalı olan Farmasyon.com.tr, kurulduğu mart ayından itibaren hızla artan başarısı nedeniyle sektörün önemli ödüllerinden birine layık görüldü. Farmasyon.com.tr, Eczacı Dergisi tarafından verilen “Altın Havan 2011 Eğitim-Danışmanlık Ödülü”nün sahibi oldu. 1 Kasım’da düzenlenen ve sunuculuğunu Mesut Yar'ın yaptığı ödül törenine eczacılık sektörünün önemli isimlerinden oluşan 300'e yakın kişi katıldı. 

1 Kasım’da İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanlık Binası Keçecizade Fuat Paşa Konağı’nda düzenlenen törene sektörün önemli isimlerinden oluşan yaklaşık 300 kişi katıldı. BEK adına bu özel ödülü alan BEK Yönetim Kurulu Üyesi Ecz. Yeşim BAŞ, Farmasyon.com.tr ile bu ödülü almaktan büyük bir onur ve mutluluk duyduklarını belirtti.