21 Aralık Dünya Kooperatifçilik Günü

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 21.12.2015

1?

Değerli Ortağımız,


36 yıl önce eczacılığın zor günler yaşadığı dönemde, 30 eczacı ortak ile faaliyete başladığımız günlerden bugüne, omuz omuza çalışmanın oluşturduğu ortak başarıyı, birlikte çalışma ve birlikte paylaşma ruhu ile sürdürmekteyiz.

Dünya Kooperatifçilik Günü’nde; tek çatı altında birleşmenin kooperatifimize kattığı güçle ortaklarımızı güçlendirerek, sektörde oluşabilecek potansiyel risklere karşı ortaklarımızı korumak için çalışıyoruz. Verimli çalışmayı ilke edinmiş kooperatifimiz, sosyal ve ekonomik adaleti sağlamak, barışın hakim olduğu ortamda demokrasinin toplum içinde yerleşmesine ve medeniyet seviyesinin yükselmesine yardımcı olmak amacıyla değerli ortakları ile birlikte çalışmaya devam etmektedir. 

Kooperatifçiliği araç değil, amaç olarak benimsemiş olmamız, gelişmemiz ve geleceğe daha güvenle bakmamıza vesile olmuştur. Her geçen yıl büyüyen yapımız, sizlerle el ele gerçekleştirdiğimiz değişimler, bizlere hem mesleki, hem ekonomik, hem de sosyal olarak daha güçlü projeler üretmek için kuvvet vermiştir.

Dünya Kooperatifçilik Günü’nde paylaşmak isteriz ki; insan doğasında olan ve birlik beraberlik ruhunu yansıtan kooperatifçiliğin bilincini yaymak, daima daha ileriye taşımak, siz değerli ortaklarımızla birlikte daha anlamlı olmakta. 

Bu yolda bizlerle birlikte olduğunuz için teşekkür eder, Dünya Kooperatifçilik Günü’nüzü kutlarız. 

Saygılarımızla, 

Bursa Ecza-Koop 
Yönetim Kurulu