2015 Farmavizyon Eczacılık Fuarı

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 23.06.2015

Eczacılık alanındaki ilk ve tek İhtisas Fuarı olma niteliğini taşıyan“Farmavizyon Eczacılık Fuarı” 2015 yılında yepyeni konsepti ve yeni etkinlikalanında sektörü buluşturmaya devam ediyor.

02 -04 Ekim 2015 tarihlerinde “İstanbul Kongre Merkezinde” düzenlenecek etkinlikteilaç, ilaç dışı, kozmetik, dermokozmetik, medikal ürünler ve eczaneteknolojileri alanında tüm gelişmeler yaklaşık 10.000 katılımcıya aktarılıyorolacak.

Fuar Türkiye ve Dünyanın çeşitliülkelerinden eczacıları, eczane teknisyenlerini, doktorları, sağlıkyöneticilerini, sağlık çalışanlarını, öğretim üyelerini ve eczacılık fakültesiöğrencilerini ağırlayacak. Fuara davetli 10 bini aşkın katılımcı tüm dünyadakisektörel gelişmeleri yakından takip etme ve global trendler ile ilgilibilgilere ulaşma olanağı yakalayacak. Fuarda ilaç, ilaç dışı, dermokozmetik,kişisel bakım ürünleri, bitkisel ürünler, eczane donanımı ve ekipmanları veeczane teknolojilerindeki son yenilikler vitrine çıkacak.

Ayrıca kapsamlı ve geniş tabanayayılı etkinlik programı ile katılımcılar 3 gün boyunca yerli ve yabancı birçok akademisyen, eğitmen ve sektör temsilcisinin katılımı ile oluşturulanpanel, söyleşi ve eğitimlerden faydalanacak.

 

Detaylar için http://farmavizyon.com/