14 Mayıs Eczacılık Günü Kutlaması

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 15.05.2020

Değerli Ortaklarımız,

Bursa Eczacılar Kooperatifi olarak morale çok ihtiyaç duyulan bu günlerde 14 Mayıs Eczacılık Günü’nü kutlamak adına Instagram ve Facebook kanallarımız üzerinden özel bir canlı yayın gerçekleştirdik. 14 Mayıs Perşembe akşamı saat 21:00’de başlayan online program, Bursa Ecza-Koop Yönetim Kurulu video mesajı ile açıldı. Mesajda, sağlık sektörünün çok ciddi risk altında olduğu, vefat eden sağlık çalışanlarının yanı sıra salgın ile mücadele eden çok sayıda sağlık çalışanı olduğu, eczacıların, eczane teknisyenlerinin çok ciddi sıkıntılar yaşadığı ve kooperatifimizin ortaklarını korumaya yönelik uygulamaları aktarıldı.

Yönetim Kurulu Üyelerimiz meslektaşlarımızın 14 Mayıs Eczacılık Günü’nü kutladı. Ardından kooperatifimizin 40 yılını anlatan kısa filmimiz yayınlandı.

Bir araya gelemesek de bizleri birleştirecek ve en çok da ihtiyaç duyduğumuz morali kazandıracak etkinliğimizin bir sonraki aşamasında sanatçı Haluk Levent, Eczacılık Günü’ne özel canlı konser verdi. Haluk Levent konserin başında halk sağlığını korumak için mücadele eden, virüse karşı kalkan olan eczacılara, sağlık profesyonellerine, emek veren herkese teşekkür etti. Bu uğurda hayatını kaybedenleri andı ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Konser boyunca iyi dileklerini ileten, coşkularını paylaşan, beğenilerini sunan bütün meslektaşlarımıza ve online konserimize katılan herkese teşekkür ederiz. 14 Mayıs Eczacılık Gününüz kutlu olsun.

Saygılarımızla,
Bursa Ecza-Koop