14 Mayıs Eczacılık Günü Etkinliklerine Katılım Sağladık

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 19.05.2022

İnsanlığın hastalıklarla verdiği mücadelede en ön safhada yer alan eczacılık mesleği, toplum sağlığının mihenk taşıdır. 14 Mayıs Eczacılık Günü de mesleğimizin anlam ve öneminin hatırlanmasına; mesleğe emek vermiş meslektaşlarımızın kıymetli gayretlerinin anılmasına vesile olan önemli bir tarihtir. Bilimsel eczacılığın kuruluşunun 183. yıl dönümünde kooperatifimizin hizmet verdiği bölgelerde eczacı odaları tarafından düzenlenen etkinlikler dahilinde meslektaşlarımızla bir araya gelerek 14 Mayıs Eczacılık Günü’nü kutladık.

Balıkesir Eczacı Odası’nın düzenlediği baloda meslektaşlarımızla buluşarak hem keyifli vakit geçirdik, hem de mesleki paylaşımlarda bulunma fırsatına sahip olduk.

Bursa Eczacı Odası’nın 14 Mayıs Eczacılık Günü dolayısıyla düzenlediği geniş kapsamlı programa katılım sağladık. Atatürk anıtına çelenk koyma töreninin ardından kooperatifimiz II. Başkanı Çağdaş Demirci, Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerimiz Bursa Eczacı Odası Türk Sanat Müziği Korosu konserinde ve Eczacılık Günü Balosu’nda meslektaşlarımızla buluştu.

Bursa Eczacı Odası’nın düzenlediği etkinlikler dahilinde Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ın söyleşisine katılım gösterdik. Prof. Dr. Özgür Demirtaş söyleşisinde konuklarla etkileşim sağlayarak gündemle ilgili konulara da değindi.

14 Mayıs Eczacılık Günü kapsamında Çanakkale Eczacı Odası yönetimiyle birlikte Atatürk anıtına çelenk sunma törenine katıldık. Etkinlik kapsamında düzenlenen yemeğin ardından mesleğe uzun yıllar emek vermiş eczacılara plaket takdiminde bulunuldu.

Denizli Eczacı Odası yönetimiyle birlikte Atatürk anıtına çelenk koyma törenine katılım sağladık.

Eskişehir Eczacı Odası yönetimiyle birlikte Atatürk anıtına çelenk sunma törenine katıldık. Ardından Eskişehir Eczacı Odası’nın düzenlediği yemek organizasyona katılım sağlayan kooperatifimiz II. Başkanı Çağdaş Demirci, mesleğe verdiği gayretler için meslektaşlarımıza plaket takdiminde bulundu. Ayrıca program dahilinde Ayhan Sicimoğlu ile buluşarak keyifli bir etkinliğe imza attık.

İzmir Eczacı Odası’nın 14 Mayıs Eczacılık Günü kapsamında gerçekleştirilen gala yemeğine ise Yönetim Kurulu Başkanımız Recep Görmez katılım sağlayarak eczacılarla bir araya geldi. Gala gecesinde Türk Pop Müziğinin sevilen ismi Altay şarkılarıyla keyifli bir geceye imza attı.

14 Mayıs Eczacılık Günü kapsamında Kocaeli Eczacı Odası yönetimiyle birlikte Atatürk anıtına çelenk bırakarak saygı duruşunda bulunduk. Yönetim Kurulu Üyemiz Ecz. Gökçen Söker meslekte 40. yılını tamamlayan Ecz. Salih Tangör’e plaket takdim etti.

Kütahya Eczacı Odası’nın 14 Mayıs Eczacılık Günü etkinlikleri kapsamında 14.05.2022 tarihinde düzenlenen Atatürk anıtına çelenk sunma törenine katılım sağlayarak saygı duruşunda bulunduk. Kahvaltı etkinliğinde ise eczacılarımız meslektaşlarıyla bir araya gelirken aynı zamanda aileleriyle de keyifli vakit geçirme imkanı buldular.

Manisa Eczacı Odası’nın düzenlediği 14 Mayıs Eczacılık Günü balosuna Yönetim Kurulu Başkanımız Recep Görmez davetli olarak katılım sağladı.

Muğla Eczacı Odası’nın düzenlediği 14 Mayıs Eczacılık Günü balosuna katılım sağlayarak meslektaşlarımızla bir araya geldik.

Sakarya Eczacı Odası'nın 14 Mayıs Eczacılık Günü dolayısıyla düzenlediği baloya katılım sağladık. Yönetim Kurulu Başkanımız Recep Görmez'in de günün anlam ve önemine yönelik kısa bir konuşma yaptığı baloda meslektaşlarımızla bir araya geldik.

Sakarya Eczacı Odası Bolu İl Temsilciliği’nin düzenlediği 14 Mayıs Eczacılık Günü yemeğine katılım sağlayarak meslektaşlarımızla bir araya geldik.

Sakarya Eczacı Odası Düzce İl Temsilciği’nin düzenlediği yemek organizasyonunda meslektaşlarımızla bir araya gelerek keyifli bir akşam geçirdik.

Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ Eczacı Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilen Trakya Eczacı Günleri etkinliğine katılım sağladık. Etkinliğe kooperatifimiz adına Yönetim Kurulu Üyemiz Ecz. Zeynep Zübeyde Altındağ katıldı. Kooperatifimiz Tedarik Yöneticisi Murat Yak “Eczanelerde Stok Yönetimi ve Talep Tahmin Projesi” konu başlığında bir sunum gerçekleştirdi. TEKB Başkanı Sayın Sait Yücel, Yak’a bir plaket takdim etti.