12. BEKVitrin Avantaj Günleri Etkinliği Gerçekleştirildi

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 05.03.2024

Bu yıl 12.’si düzenlenen BEKVitrin Avantaj Günleri, 1-4 Mart 2024 tarihleri arasında Antalya/Kemer Rixos Sungate Otel’de gerçekleşti. Etkinlik süresince aileleriyle keyifli bir tatil yapan ve en uygun koşullarda, en avantajlı şekilde alım yaparak kazanan ortaklarımız, Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu’nun anlatımıyla gerçekleşen, “2024 Yılı Ekonomik Görünüm ve Sektörel Tespitler” konulu seminerimize katılarak, güncel ve sektörel ekonomik gelişmeleri yakından takip etme fırsatı yakaladı.  

Ortaklarımız birbirinden eğlenceli aktivitelerle dolu etkinliğimizin 1. gününde Oğuzhan Koç, 2. gününde Ferhat Göçer ve 3. gününde ise Melek Mosso konserlerine katılarak müziğe ve eğlenceye doyarak unutulmaz bir deneyim yaşadılar.

BEKVitrin Avantaj Günleri etkinliğimize katkı koyan tüm ortaklarımıza ve tedarikçilerimize, katılımları ile bizleri onurlandıran TEB Merkez Heyeti Üyelerine, Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği Başkanı, Eczacı Kooperatifi Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Eczacı Odası Başkanlarımız ile Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederiz.