Geri

10. BEKVitrin Avantaj Günleri Etkinliğimiz Geniş Katılım ile Gerçekleştirildi

Sayfayı Yazdır

Yayınlanma Tarihi : 31.03.2022

Bu yıl 10.’sunu düzenlediğimiz BEKVitrin Avantaj Günleri 17-20 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya Titanic Deluxe Golf Belek’te gerçekleşti. Türkiye’nin birçok şehrinden katılım gösteren ortaklarımız, çok sayıda firmanın stant açtığı fuarımızda avantajlı alım koşullarıyla alışveriş imkanı sağladı. Ortaklarımız bir yandan ailesi ve dostlarıyla keyifli bir tatil yaparken, aynı zamanda hem kazandı, hem de güncel bilgiler içeren seminerlere katıldı. Yapılan çekilişler ile birbirinden değerli hediyeler kazanan ortaklarımız, etkinlik boyunca Akın Ateş & Grup Dem ve Hande Ünsal konserleri ile eğlenme şansı yakaladı. BEKVitrin Avantaj Günleri etkinliğimize katkı koyan tüm ortaklarımıza, katılımları ile bizleri onurlandıran milletvekillerimize, TEB Merkez Heyeti Başkan ve Üyelerine, İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası Başkan ve Üyelerine, Eczacı Kooperatifi Başkan ile Üyelerine ve Eczacı Odası Başkanlarımız ile Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederiz.


10. BEKVitrin Avantaj Günleri geniş bir katılımla açılışını gerçekleştirdi. 


10. BEKVitrin Avantaj Günleri'nde BEK ortakları avantajlı alım koşullarıyla alışveriş yapma imkanı sağladı.


Uzman Klinik Psikolog Beyhan Budak ortaklarımıza keyifli bir seminer verdi. 


10. BEKVitrin Avantaj Günleri'nde BEK ortakları hem fırsatlarla dolu alışveriş yaptı, hem de gerçekleştirilen çekilişlerle hediyeler kazandı. 


BEKVitrin Avantaj Günleri renkli görüntülere sahne oldu.


Pop müziğinin sevilen ismi Hande Ünsal 10. BEKVitrin Avantaj Günleri'nde şarkılarını ortaklarımızla söyledi. 


BEKVitrin'de türküleriyle gönüllere seslenen Akın Ateş & Grup Dem ve BEK ortakları 18 Mart Çanakkale şehitlerini unutmadı.