Farma Sigorta Farma Sigorta

Eczacı Kooperatiflerini ve kooperatif üyesi eczacıları, ailelerini, çalışanlarını, işyerlerini, konutlarını her türlü riske karşı sigorta koruması altına almak üzere 1996 yılında eczacı kooperatifleri ortaklığı ile kurulmuş olup, 2009 yılı itibariyle tamamiyle BEK bünyesine dahil edilen Farmasigorta, tam yetkili A grubu acente olarak faaliyet göstermektedir.

Detaylar »
Farmasyon Farmasyon

Farmasyon Eğitim ve Danışmanlık, eczanelerde karlılığın arttırılarak sürdürülebilmesi için çözümler sunmak, çağdaş eczane işletmeciliği konusunda yeni uygulama ve yaklaşımları paylaşabilme amacıyla BEK'in (Bursa Eczacılar Kooperatifi) 35 yıllık tecrübesi ile 2011 yılı Kasım ayında Bursa'da kurulmuştur.

Detaylar »
Afiştur Afiştur

AFİŞTUR 2004 yılında turizme dair hizmetler sunmak adına Bursa'da iş hayatına başlamıştır. 2012 yılı itibariyle Bursa Eczacılar Kooperatifi bünyesine katılan AFİŞTUR, bir BEK kuruluşu olarak öncelikle güven ve şeffaflık ilkesinden yola çıkarak sektörde öncü ve yenilikçi kuruluşlar arasında olmayı hedeflemektedir.

Detaylar »
Farmasyon Ebilgi

Kurumların ve eczanelerin bilgi teknolojileri ile ilgili çözüm ihtiyaçları her geçen gün artarken bașarıya giden yolda tüm kritik iș süreçleri ve alınacak stratejik kararlar için bilgi teknolojileri vazgeçilmezdir.

Detaylar »