Farmavizyon

BEK Farmavizyon

Farmavizyon'a BEK ortağı olmanın ayrıcalığını yaşayarak katılın…

Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği (TEKB) önderliğinde 2002 yılında İzmir'de başlayan ve 2004 yılında İstanbul'a taşınarak ulusal bir nitelik kazanan eczacılık fuarı, 2007 yılından itibaren Farmavizyon adıyla CNR Expo Center'da; Türk Eczacıları Birliği (TEB) ve Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği (TEKB) işbirliğinde yeni bir boyutta gerçekleştirilmeye başlanmıştır.

Türkiye'de eczacılar tarafından oluşturulan tek fuar olma özelliği taşıyan Farmavizyon Eczacılık Fuarı'nın amacı, ilaç ve eczacılık konularındaki yeni ürün, proje ve etkinlikleri sektörün tüm bileşenleri ile buluşturmak, dünyada ve Türkiye'de eczacılık sektörüne yönelik tüm hareket ve gelişmelerden sektörü haberdar etmek ve eczacılarımızın mesleki gelişimine katkıda bulunmaktır.

En önemli özelliği eğitim, seminer ve konferanslar ile hizmet ettiğimiz eczacılık sektörünün üyelerine mesleki eğitim ve kişisel gelişim olanağı sağlamak olan Farmavizyon, sektör için buluşma noktası olmaya devam etmektedir. Sektörün nabzını tutan bu büyük buluşmaya günübirlik bir organizasyonla BEK ortaklarının katılımı sağlanmaktadır.