Yönetim Kurulu Mesajı

Değerli Ortaklarımız,

1979'dan bugüne süregelen tecrübe ve birikimimizle hizmet verdiğimiz bölgelerde pazar liderliği konumumuzu her geçen gün büyüyerek sürdürmekteyiz. Bunu sadece doğru depoculuk hizmeti vererek değil; ortaklarımıza aynı zamanda katma değeri yüksek, işletme karlılıklarını arttırarak bugünlerini, risklerini azaltma yoluyla ise yarınlarını teminat altına almaya yönelik depoculuk harici hizmetler sunarak gerçekleştirmekteyiz. Bölgesel büyümemize paralel olarak depoculuk harici hizmetlerimizi de sürekli geliştiriyor, mesleğinizi icra ederken hayatınızı kolaylaştıracak yeni hizmetlerimizi siz değerli ortaklarımıza sunmaya devam ediyoruz.

Eczane Sigortası ile eczanenizin, Sağlık ve Ferdi Kaza Sigortaları ile sağlığınızın, vefat teminatı ile ise ailenizin geleceğini güvence altına alırken Prim Sistemi ve Risturn gibi hizmetlerimizle karlılığınızı arttırıyoruz. Bunlara ek olarak mesleki ve kişisel gelişiminiz için Farmasyon ve Farmavizyon; mesleğinizi icra ederken hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla BekVitrin, Farmaofis, RxMediaPharma, Farmayakıt, farmaenerji gibi hizmetlerimizle her an yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Mesleki dayanışmanın en güzel örneğini oluşturan Ecza Kooperatifçiliğinin ülkemizde daha ileriye götürülmesi adına her gün çalışıyor ve BEK olarak her zaman en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

Öte yandan, kooperatifçiliğin kuvvetlenmesi siz değerli meslektaşlarımızın kooperatiflerini her zaman desteklemesi ile mümkündür. Kuruluşumuzdan bu yana sizlerin destekleriyle birlikte üretiyor, birlikte paylaşıyor ve büyümeye devam ediyoruz.

Saygılarımızla,

BURSA ECZA-KOOP YÖNETİM KURULU